W dniach 23-24 czerwca 2022 r., nasza szkoła przeżywała szczególne uroczystości.

W czwartek odbyła się akademia pożegnania uczniów klas trzecich. Tradycyjnie połączona została z uroczystym obiadem z Zarządem Cechu i nauczycielami. Obecni absolwenci tworzyli dotychczas największy rocznik w historii naszej szkoły – przeszło 120. uczniów i uczennic, dlatego ze szczególnym sentymentem pochyliliśmy się nad tymi trzema latami ich obecności wśród nas. Uroczystość upiększył występ naszych uczniów, którzy jakiś czas temu utworzyli szkolną kapelę.

Natomiast w piątek odbyło się zakończenie zajęć klas pierwszych i drugich Branżowej Szkoły Cechu. Nie zabrakło życzliwych słów, nagród oraz wyróżnień uczniów.

A czego sobie życzymy? Absolwentom, życia w 100%, tak, aby nikt nie żałował swoich decyzji. A obecnym uczniom, bezpiecznych wakacji, efektywnego odpoczynku, zacieśniania szkolnych znajomości, a także powrotu 1 września w mury naszej szkoły!