Zadzwoń+48 182068501

Wyślij e-mailszkola.cechowa@wp.pl

Adres siedziby szkołyul. Gimnazjalna 1, 34-500 ZAKOPANE

W dniu 24 czerwca w restauracji Zakopiańskie Smaki odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów naszej szkoły. Z żalem ale i z nadzieją rozstajemy się z absolwentami, których od rozpoczęcia kariery zawodowej w tak ciężko wyuczonym przez trzy lata zawodzie dzieli już tylko egzamin czeladniczy.

Wszystkim uczniom życzymy połamania piór na egzaminie pisemnym oraz dłut, kluczy, grzebieni i chochelek na egzaminie praktycznym.

Uroczystość ta była wspaniałym spotkaniem Naszej Cechowej Rodziny, a uświetnili ją swoją obecnością Prezes Zarządu Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem Pan Franciszek Kaletka, członkowie Zarządu Cechu: Pan Kazimierz Dudzik i Pan Bogdan Głowacki oraz Dyrektor Biura Cechu Pan Arkadiusz Klecha.

Dziękujemy nauczycielom, pracownikom szkoły i wszystkim rodzicom naszych absolwentów za trzyletnią współpracę oraz samym uczniom za wspólny czas spędzony w szkole. Życzymy Wam samych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Do zobaczenia!

Dzień później 25 czerwca swoje uroczyste zakończenie roku szkolnego przeżywali uczniowie klas I i II. Choć nauka w tym roku była znacznie utrudniona nie obyło się bez świadectw z paskiem, nagród i wyróżnień. Wszystkim uczniom gratulujemy osiągniętych sukcesów i życzymy odpoczynku, nabrania sił na nowy rok szkolny oraz radości, mnóstwa słońca i bezpiecznych wakacji!