Zadzwoń+48 182068501

Wyślij e-mailszkola.cechowa@wp.pl

Adres siedziby szkołyul. Gimnazjalna 1, 34-500 ZAKOPANE

We wtorek, 7.06.2022 grupa uczniów naszej szkoły pod opieką nauczycielek, P. Magdaleny Gościej i P. Mirosławy Świostek wzięła udział w XII Rajdzie Młodzieży o Puchar Prezesa Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu.

“Cały dzień spędziliśmy w ruchu, ale to była świetna zabawa i rywalizacja! Mam nadzieję, że w naszej szkole również zorganizujemy podobne przedsięwzięcie” – mówi redakcji uczestniczka rajdu.

Cieszy nas również sukces naszej uczennicy – Moniki Stasik, która zajęła wysokie, czwarte miejsce w rajdowym konkursie “Wiedzy o Beskidzie Sądeckim”. Monika zapytana o samopoczucie po sukcesie, odpowiedziała zwięźle: “Czuję się fantastycznie!”. A nauczyciel Mariusz Adamczyk dodaje, że najlepszą inwestycją w przyszłość, jest inwestycja w ucznia i wspieranie go.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji!

Fot. Magdalena Gościej