Zadzwoń+48 182068501

Wyślij e-mailszkola.cechowa@wp.pl

Adres siedziby szkołyul. Gimnazjalna 1, 34-500 ZAKOPANE

20 października 2020 r. w naszej szkole miały miejsce obchody Święta Edukacji Narodowej. W tym dniu odbyło się także ślubowanie uczniów klas pierwszych. Jednak najważniejszym wydarzeniem były uroczyste obchody dziesięciolecia Branżowej Szkoły I Stopnia Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem. Z tej okazji Zarząd Cechu przyznał medale pamiątkowe dla grona pedagogicznego oraz gości. Uroczystość osłodzona została przez zakopiańską cukiernię „Samanta”, która przygotowała wspaniały tort.

Serdecznie dziękujemy znamienitym Gościom za przybycie na nasze święto, za ciepłe słowa, wsparcie i piękne upominki.

Dziękujemy i z zapałem wkraczamy w drugą dekadę istnienia naszej Szkoły.