Rozpoczęła się wiosna, a razem z nią przyszły kolejne zawody sportowe. Najpierw były przełaje, a następnie XI Turniej Szkół Rzemieślniczych Polski Południowej o Puchar Prezesa Izby Rzemieślniczej w Tarnowie!
W sobotnie przedpołudnie nasza drużyna walczyła do samego końca. W turnieju udział wzięły również drużyny z Pilzna, Tarnowa, Nowego Sącza, Krakowa, Limanowej oraz Kielc. Przez kilka godzin zawodnicy liczyli każdy punkt, a kibice gorąco wspierali swoje zespoły z trybun. Chłopaki – byliście super i jesteśmy z Was dumni!!!


















