Wycieczka do domu Jana Pawła II i na gokarty

Pierwsza wycieczka w tym roku kalendarzowym! Uczniowie klasy 1b i 2b udali się do domu Jana Pawła II, a stamtąd pojechali wyszaleć się za kierownicą 🛞💪

Facebook
WhatsApp
O autorze
Szkoła Branżowa I
Stopnia

„Przyszłość w Twoich rękach – zdobądź praktyczne umiejętności!”

Ostatnie posty
Śledź nas
Przewijanie do góry