Ostatnia wycieczka klas trzecich naszej szkoły odbyła się do Krakowa! Był to wyjątkowy wyjazd, ponieważ za miesiąc klasy trzecie kończą swoją edukację, a tym samym ich drogi rozejdą się. Uczniowie razem z wychowawczyniami udali się na Wawel, gdzie zwiedzali komnaty królewskie i skarbiec oraz uczestniczyli w nadaniu odznaczeń żołnierzom Wojska Polskiego na wawelskim dziedzińcu. Stamtąd poszli na hsitoryczne rozgrywki w Escape Roomie i obiad. Na koniec odwiedzili jeszcze pawilon z witrażami Wyspiańskiego i pożegnali w deszczu smoka wawelskiego!





















