Rok 2022 powoli się kończy i zbliża się następne 365 wyjątkowych dni. W środę 21 grudnia odbyło się w szkole spotkanie wigilijne, połączone z występem grupy Młodych Artystów. Nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i przygotowali to wyjątkowe wydarzenie 🙂 Każdy przyniósł coś od siebie i w rezultacie stoły uginały się od potraw:) Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy Panu Prezesowi, całemu Zarządowi Szkoły, Panu Dyrektorowi, wszystkim nauczycielom, najwspanialszym uczniom na Podhalu i Wam, drodzy miłośnicy naszej szkoły życzenia prosto z serca. Życzymy dużo zdrowia, radości, która rozjaśni nawet najciemniejsze chwile w życiu, uśmiechu każdego dnia, pokoju w sercu i wiary, że każdy kolejny dzień będzie jeszcze lepszy. Niech te Święta będą spędzone w rodzinnym gronie i z Bożym błogosławieństwem. Niech Matka Przenajświętsza i Dzieciątko Jezus zagoszczą w naszych domach i obdarują każdą rodzinę łaskami na te kilka najbliższych dni oraz cały kolejny rok! Wam, drodzy uczniowie, życzymy dodatkowo samych dobrych ocen i energii do działania w kolejnym roku kalendarzowym 🙂 Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!