Wielki Tydzień już trwa i zbliża nas do najważniejszego Dnia Zmartwychwstania. Dzisiaj nasi wspaniali uczniowie i nauczyciele przygotowali krótki występ oraz świąteczne potrawy, a wszystko w duchu Wielkanocy. Życzymy w najbliższych dniach spokoju, Świąt spędzonych rodzinnie, w zdrowiu oraz radości. Niech te Święta będą czasem głęboko przeżytym z Chrystusem. Życzymy WIARY, że codziennie Bóg towarzyszy każdemu z nas w trudnościach i nie pozwala się poddać; NADZIEI, że problemy dnia dzisiejszego niedługo się rozwiążą i MIŁOŚCI, która niesie ze sobą przebaczenie, zrozumienie, wsparcie i ofiarność. Niech Bóg pobłogosławi każdemu domowi, aby nigdy nie zabrakło w nim tego, co jest potrzebne, a miłość i ofiara Chrystusa niech codziennie stanowi wzór wyryty w sercu każdego. Na koniec oczywiście życzymy… smacznego śniadania i mokrego Dyngusa!!!