W czasie ferii Pan Dyrektor i Pani Dominika Sikoń, przeprowadzili remont jednej z sal, która została przeznaczona na Klub dla naszych uczennic.
Skąd pomysł? Nasze uczennice potrzebowały miejsca, gdzie mogą poczuć się sobą i odpocząć, zwłaszcza w gorsze dni. W tym miejscu mają zapewnione wszystkie potrzebne rzeczy, grzebienie, szczotki, gumki do włosów, płyn do demakijażu, waciki, lustra, stoliki i pufy. Dziewczyny mogą poprawić makijaż, uczesać się, a przede wszystkim spędzić czas w swoim gronie, bez chłopaków.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w realizacji projektu i przekazali środki, a wszystkie uczennice zapraszamy do korzystania z tego miejsca!



