Zadzwoń+48 182068501

Wyślij e-mailszkola.cechowa@wp.pl

Adres siedziby szkołyul. Gimnazjalna 1, 34-500 ZAKOPANE

Pod tym hasłem w naszej szkole w poniedziałek i wtorek (4-5 kwietnia 2022) przeżywaliśmy dni skupienia dla wszystkich chętnych uczniów. W poniedziałek podczas spotkania obecni byli uczniowie klas trzecich, natomiast we wtorek uczniowie klas pierwszych i drugich. Nauczanie poprowadził nauczyciel religii w naszej Branżowej Szkole, p. Mariusz Adamczyk.

Forma spotkań była inna, niż możemy kojarzyć z dotychczasowymi rekolekcjami. Uczniowie byli zachęceni do aktywnego uczestnictwa, tym samym współtworzenia skupienia. Modlitwa i nauka była opatrzona dynamikami, które pomagały rozumieć poruszane zagadnienia i przyjęcia ich treści.

Zdaniem uczniów i nauczycieli uczestniczących w tej nowej formule rekolekcji, była ona dobrym sposobem docierania do młodzieży.