Zadzwoń+48 182068501

Wyślij e-mailszkola.cechowa@wp.pl

Adres siedziby szkołyul. Gimnazjalna 1, 34-500 ZAKOPANE

W poniedziałek, 14 marca br., uczniowie klas pierwszych i trzecich wraz z nauczycielami udali się na seans filmu pt.: Sonata.

Film polskiej produkcji opowiada historię rodziny z pobliskiego Murzasichla, ukazując codzienność rodziny wychowującej syna z niepełnosprawnością, który przejawia zmysł muzyczny oraz postawę upartości w dążeniu do celu.

“Projekcja ta ma dla nas także wydźwięk motywacyjny, jak radzić sobie z problemami, które napotykamy w życiu oraz pokazuje, że nauczyciele nie są wrogami, ale ze względu na nasze dobro popychają nas do dobrego działania” – relacjonują uczniowie zapytani o pierwsze wrażenia.

Jako grono pedagogiczne mamy nadzieję, że takie działania wychowawcze, jak dzisiejsze wyjście na seans filmowy, są pomocne dla naszych uczniów do pozytywnych działań i wychowania.