Szanowni Uczniowie, Rodzice i ludzie dobrej woli!

W związku z rosyjską napaścią na naszych sąsiadów – Ukraińców, społeczność naszej szkoły organizuje zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy dla osób przybywających na Podhale.

Poniżej publikujemy listę artykułów, które będą przyjmowane w klubie szkolnym (ul. Kasprusie 35a) w dniach 7-15 marca 2022 r. w godzinach 8:00-15:00:

– przybory szkolne: zeszyty, długopisy, kredki, gumki do mazania, itp.

– artykuły spożywcze z długim terminem przydatności: kasze, makarony, ryż, mąka, cukier, herbata, olej, konserwy w puszkach, płatki śniadaniowe, mleko UHT, itp.

– artykuły dla niemowląt i dzieci: mleko w proszku, kremy, zasypki, itp.

– artykuły medyczne: leki przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwgorączkowe; bandaże, plastry, itp.

– artykuły higieniczne: płyny do kąpieli, szampony, mydło, podpaski, itp.

Jeśli ktoś z Was chciałby przekazać datek finansowy, prosimy o wpłaty na akcję KANAPKA ZA ZŁOTÓWKĘ, organizowaną w ukraińskim mieście Krzywy Róg. Wszystkie informacje znajdziecie tutaj.

Prosimy o udostępnianie informacji dalej.