Zmiana sposobu nauczania od 17 maja 2021 r.
Zgodnie z najnowszymi przepisami od 17 maja 2021 r. w naszej szkole wprowadzone zostaje nauczanie hybrydowe.
Oznacza to, że 50 % wszystkich uczniów szkoły będzie mogło uczyć się
stacjonarnie w szkole, pozostali uczniowie będą uczyć się zdalnie.
