Branżowa Szkoła I Stopnia Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem rozpoczęła swoją działalność jako Zasadnicza Szkoła Zawodowa w roku szkolnym 2011/2012. W ciągu dziesięciu latach obecności na rynku edukacyjnym Podhala, zdobyła zaufanie kilkuset uczniów.

WIĘCEJ INFORMACJI O SZKOLE

Obecnie uczy się tutaj około 250. uczniów w klasach wielozawodowych. Nasi uczniowie odbywają praktyczną naukę zawodu u uprawnionych do tego pracodawców w zawodach: sprzedawca, kucharz, cukiernik, piekarz, krawiec, fryzjer, stolarz, ślusarz, elektryk, monter instalacji i urządzeń sanitarnych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, lakiernik samochodowy, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik, blacharz pojazdów samochodowych.

WYBIERZ SWÓJ ZAWÓD

Siedziba szkoły znajduje się w Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem przy ul. Gimnazjalnej 1, a miejscem prowadzenia zajęć lekcyjnych jest Zakopiańskie Centrum Edukacji, ul. Kasprusie 35a w Zakopanem (II piętro).

Branżowa Szkoła I Stopnia Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości jest placówką niepubliczną, która otrzymała uprawnienia szkoły publicznej dnia 01.09.2011r.

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2023/2024:

Kandydat, który ubiega się o przyjęcie do szkoły w terminie do końca sierpnia 2023:

1. Wypełnia i dostarcza podanie o przyjęcie do szkoły: PODANIE ONLINE lub PODANIE DO WYDRUKU. Dokument należy wysłać online lub dostarczyć do Biura Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem (ul. Gimnazjalna 1).
  2. Załącza potwierdzenie przyjęcia na praktykę – POTWIERDZENIE PRAKTYKI lub prosi o pomoc w jej znalezieniu, pod numerem telefonu: 727 500 509.
  3. Zapoznał się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych – RODO REKRUTACJA.
  4. Do podania załącza trzy aktualne fotografie (format do legitymacji szkolnej).
  5. Dostarcza oryginał świadectwa ukończenia szkoły oraz zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty, orzeczenie lekarskie dotyczące kształcenia i nauki zawodu (lekarz rodzinny).

NA EWENTUALNE PYTANIA ODNOŚNIE DO REKRUTACJI, CHĘTNIE ODPOWIEMY TELEFONICZNIE:

✆ 18 20 685 01 lub 727 500 509

od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 15.00

ZAPISY DO NASZEJ SZKOŁY ODBYWAJĄ SIĘ W:

✎ Biurze Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości

ul. Gimnazjalna 1, 34-500 Zakopane

od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 15.00

Razem zadbajmy o Twoją przyszłość!