Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019 trwa do 31 sierpnia 2018 roku.

Informacje dla kandydatów

na rok szkolny 2018/19

Branżowa Szkoła I Stopnia Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem ogłasza nabór do klas pierwszych na rok szkolny 2018/2019

„WYBIERAJĄC DOBRY ZAWÓD WYBIERASZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ ”

O SZKOLE:

Branżowa Szkoła I Stopnia Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości rozpoczęła swoją działalność jako Zasadnicza Szkoła Zawodowa w roku szkolnym 2011/2012. Obecnie uczy się w szkole 200 uczniów w oddziałach wielozawodowych. Uczniowie odbywają praktyczną naukę zawodu u uprawnionych do tego pracodawców w zawodach: blacharz i lakiernik samochodowy, kucharz, cukiernik, piekarz, mechanik i elektromechanik pojazdów samochodowych, elektryk, elektromechanik, fryzjer, krawiec, monter sieci i instalacji sanitarnych, murarz – tynkarz, sprzedawca, stolarz, ślusarz,monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.

Siedziba szkoły znajduje się w Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem przy ul. Gimnazjalnej 1. Miejscem prowadzenia zajęć lekcyjnych jest Zakopiańskie Centrum Edukacji, ul. Kasprusie 35a w Zakopanem. Branżowa Szkoła I Stopnia Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości jest szkołą niepubliczną, która otrzymała uprawnienia szkoły publicznej dnia 01.09.2011r.

REKRUTACJA:

Kandydat, który ubiega się o przyjęcie do szkoły powinien złożyć:

• podanie
  • potwierdzenie możliwości odbywania praktycznej nauki zawodu od pracodawcy
  • trzy zdjęcia (podpisane na odwrocie)
  • świadectwo ukończenia gimnazjum
  • zaświadczenie o wynikach egzaminu gimnazjalnego
  • orzeczenie lekarskie dotyczące kształcenia i nauki zawodu
  • umowa z pracodawcą o pracę w celu przygotowania zawodowego, po jej podpisaniu

INFORMACJE I ZAPISY

Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości

1. Gimnazjalna 1, 34-500 Zakopane