Uroczyste Otwarcie Szkoły Wigilia Spotkanie Wielkanocne

Dzień Nauczyciela 2012 Zakończenie roku 2011/12 V Rajd w Krynicy Zdroju

Turniej piłki nożnej w Pilźnie Wycieczka szkolna do Krakowa Pożegnanie pierwszych absolwentów Szkoły

Zakończenie roku szkolnego 2012/13 Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Wigilia Szkolna 2012

Dnia 18 grudnia 2012 roku w Domu Rzemiosła po raz drugi odbyła się szkolna Wigilia.

W spotkaniu, oprócz Dyrekcji, Grona Pedagogicznego oraz uczniów, udział wzięli:

Prezes Zarządu-Starszy Cechu – Pan Franciszek Kaletka,

Zastępca Prezesa-Podstarszy Cechu – Pan Edward Chyc Magdzin,

Skarbnik – Pan Aleksander Minior,

Członek Zarządu – Pan Józef Piech,

Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej – Pani Maria Rzankowska.

Po odśpiewaniu kolęd i krótkim występie uczniów naszej szkoły, życzenia złożyli Dyrektor Szkoły Pani Ewa Zydroń, Prezes Zarządu- Starszy Cechu oraz Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej. Stworzyła się prawdziwie świąteczna atmosfera.

Nasz Katecheta ks. Janusz Korepta odmówił modlitwę, po której nastąpiło łamanie się opłatkiem.

W bardzo wesołej atmosferze rozpoczęła się uczta. Na świątecznym stole zalazł się pyszny barszcz z krokietami oraz słodkie ciastka z cukierni „Samanta”.

Mamy nadzieję, że za rok Wigilia będzie równie udana jak tegoroczna i spędzimy ją w jeszcze większym gronie.

Galeria -> Wigilia

Otwarcie Szkoły

Otwieramy Szkołę Zawodową !!

Od 1 września 2011r. Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem otwiera nową niepubliczną Zasadniczą Szkołę Zawodową o uprawnieniach szkoły publicznej.
Dnia 15 marca 2011r. decyzją Starosty Tatrzańskiego, po uzyskaniu pozytywnej opinii Małopolskiego Kuratora Oświaty w Krakowie z dnia 28 lutego2011r. Zasadnicza Szkoła Zawodowa Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem otrzymała uprawnienia szkoły publicznej z dniem rozpoczęcia działalności t.j. z dniem 1 września 2011 roku oraz została wpisana do ewidencji szkół i placówek niepublicznych pod numerem E.4330.43
Zasadnicza Szkoła Zawodowa Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem przyjmuje absolwentów Gimnazjum, którzy:
1. nie ukończyli 18 roku życia,
2. zawarli umowę o pracę w celu nauki zawodu z pracodawcami (otrzymują wynagrodzenie) w następujących zawodach: