Spotkanie Wielkanocne PDF Drukuj Email

Święta Wielkanocne to okazja do kolejnego wspólnego spotkania uczniów, nauczycieli i pracowników Cechu.  12 kwietnia wszyscy spotkaliśmy się, by złożyć sobie życzenia, podzielić się jajeczkiem, poświęconym przez ks. J. Koreptę. Spotkanie umilali uczniowie przygotowanym akcentem artystycznym – przytoczyli ciekawostki o świątecznych potrawach a także przeprowadzili konkurs wiedzy o świętach z udziałem przedstawicieli klas. Nauczyciele i pracownicy Cechu i szkoły zostali obdarowani świątecznymi upominkami, które przygotowali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.  Nad wszystkim aktywnie czuwała Pani M. Gościej. Było napięcie, trochę poważnie, trochę śmiesznie…. i miło. Poczuliśmy zbliżające się święta.. Całe spotkanie prowadziła  Pani dyr. B. Jachymiak, która złożyła wszystkim serdeczne życzenia radosnych świąt i obfitości łask od Zmartwychwstałego.

Dzięki takim spotkaniom pielęgnujemy tradycję i czujemy się wspólnotą.