Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

 

Ostatni raz przed wakacjami uczniowie klas I i II Zasadniczej Szkoły Zawodowej Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem spotkali się z nauczycielami w budynku szkoły przy ul. Kasprusie 35 w piątek 23 czerwca 2017r. W uroczystości wzięła udział Pani Władysława Skupień – Dyrektor Biura Cechu. Po odśpiewaniu hymnu, przemówieniu Dyrektor Szkoły – Pani Barbara Jachymiak oraz obejrzeniu programu artystycznego przygotowanego pod kierunkiem Pani Elżbiety Róg, nagrodzono uczniów za różnorodne osiągnięcia: wyniki w nauce, frekwencję, zachowanie, wyniki w konkursach, reprezentowanie szkoły oraz zaangażowanie w działania o charakterze wolontariatu. Po zakończeniu wspólnej części uroczystości w Auli budynku, uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami do poszczególnych sal lekcyjnych.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Please publish modules in offcanvas position.