Zakończenie Roku Szkolnego Klas Trzecich

 

Dnia 22 czerwca 2017r. odbyło się uroczyste pożegnanie kolejnych 50 Absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem. Podobnie jak w zeszłym roku uroczystość miała miejsce w hotelu „Grand Stamary” w Zakopanem. W uroczystości oprócz Absolwentów i Grona Pedagogicznego wzięli udział również przedstawiciele Mistrzów, którzy szkolili uczniów pod względem praktycznym oraz Zarządu Cechu. Po okolicznościowych przemówieniach oraz wręczeniu świadectw i nagród za dobre i bardzo dobre wyniki w nauce oraz za różnorodne zaangażowania absolwenci podziękowali swoim nauczycielom, mistrzom i wychowawcom. Uroczystość uświetnił ciekawy program artystyczny przygotowany przez uczniów klas drugich pod kierunkiem pani Magdaleny Gościej oraz prezentacja, która przypomniała 3 lata spędzone w szkole i śpiew piosenek przygotowane i przedstawione przez absolwentki. Dalszą część uroczystości stanowił wspólny posiłek w hotelowej restauracji.

Absolwentom życzymy powodzenia na egzaminach czeladniczych oraz w dalszym życiu.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Please publish modules in offcanvas position.