Rajd PDF Drukuj Email

IX Rajd Młodzieży o Puchar Prezesa Tadeusza Szewczyka Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu

7 czerwca 2017 r uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w IX Rajdzie Młodzieży o Puchar Prezesa Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu. Rajd odbył się w Krynicy na trasie ul. Szkolna – Krzyżowa - Przełęcz Krzyżowa - Bukówki - Jaworzynka – Kopciowa (ok. 8,5 km/3 godz.).Opiekunami rajdu byli Karol Konarski, Agnieszka Wojnarska- Marduła i Magdalena Gościej. Celem była promocja turystyki górskiej, aktywny wypoczynek, poznanie przyrody terenu Beskidu Sadeckiego, integracja uczestników, poznanie dziedzictwa kulturowego oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Po ukończeniu rajdu przez wszystkie drużyny zostały rozegrane zawody plenerowe w takich konkurencjach jak; skakanie w duo-workach, przeciąganie liny, wirujący masażysta, biegnij i skacz oraz latające gąbki, wszystkie konkurencje wzbudzały wiele pozytywnych emocji co sprzyjało integracji wszystkich grup. Ostatnim etapem rajdu był konkurs krajoznawczy w którym nasza drużyna z Zakopanego popisała się dużą znajomością Beskidu Sądeckiego zdobywając maksymalna ilość punktów. Ostatecznie zdobyliśmy II miejsce ale wróciliśmy szczęśliwi i pełni energii.

 

GALERIA ZDJĘĆ