Szanowni Nauczyciele, Mistrzowie, Pracownicy Administracji i Obsługi Branżowej Szkoły I Stopnia Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności. Dziękujemy za wkładany trud, poświęcenie wykazywane każdego dnia w bardzo odpowiedzialnej pedagogicznej pracy jaką realizujecie.

Życzymy aby praca, którą Państwo wykonujecie była otoczona szacunkiem, uznaniem i docenieniem nie tylko ze strony Państwa wychowanków i ich rodzin.

Wszystkim Nauczycielom, Mistrzom oraz pracownikom oświaty życzymy zdrowia tak potrzebnego w obecnych czasach a także satysfakcji zawodowej i pomyślności  każdego codziennego dnia w roku szkolnym.

W imieniu  Zarządu Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości  życzy

Prezes Zarządu – Starszy Cechu