Wycieczka do fabryki Fiata w Tychach

20 listopada 2018 r uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich naszej szkoły kształceni w zawodach mechanik i elektromechanik mieli okazję zwiedzić fabrykę Fiata w Tychach. Uczestnicy wycieczki zostali zapoznani historią fabryki, z obszarem działania na świecie i wachlarzem świadczonych usług. Kolejnym programem wycieczki było zwiedzenie i zapoznanie się z linią produkcyjną na dziale montażu samochodów. Młodzi uczniowie  mogli obserwować, jak przebiega kolejno proces technologiczny montażu Fiata 500 i Fiata Lancia od podstaw. Po zakończonym zwiedzaniu wszyscy udaliśmy się na obfity obiad w Tychach.

 

GALERIA

Aktualności

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Please publish modules in offcanvas position.