Dzień Nauczyciela w Szkole Cechowej oraz pasowanie na czeladnika i ślubowanie I-go rocznika

24 października 2018 roku w Auli Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. W tym samym okresie odbyło się ślubowanie I-go rocznika Szkoły Cechowej oraz pasowanie na czeladników wraz z rozdaniem świadectw czeladniczych. Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. Uroczystość prowadziła pani Władysława Skupień, Dyrektor Cechu. Historię Cechu i Szkoły przedstawił Starszy Cechu Franciszek Kaletka. Życzył uczniom I-go rocznika dobrych wyników w nauce oraz pogratulował czeladniczkom i czeladnikom dobrych osiągnięć w pracy zawodowej.

 

GALERIA

Aktualności

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Please publish modules in offcanvas position.