WYJAZD INTEGRACYJNY UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH „LUBOGOSZCZ 2018”

W dniach od 28 do 30 września 2018 uczniowie klas pierwszych rozpoczynający naukę w naszej szkole mieli okazję poznać siebie nawzajem oraz nauczycieli szkoły w czasie wyjazdowego spotkania integracyjnego. Podobnie jak w ubiegłym roku wyjechaliśmy wspólnie do Bazy Szkolno – Wypoczynkowej Lubogoszcz w Kasince Małej. Spotkanie poprowadzili wodzireje Państwo Wójtowicz. Różnorodne zajęcia: gry, zawody, tańce, spacer po lesie, wspólna zabawa, zajęcia plastyczne i muzyczne pozwoliły każdemu na zaprezentowanie, a czasem odkrycie swoich talentów.

Link do filmu z wyjazdu integracyjnego: https://drive.google.com/file/d/1633F-AOthzK7LvBb6KUUAZOTPSVguFWt/view?usp=sharing

 

GALERIA

Aktualności

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Please publish modules in offcanvas position.