Zakończenie roku szkolnego 2017/18

Na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2017/18 uczniowie klas I Branżowej Szkoły I Stopnia i klas II Zasadniczej Szkoły Zawodowej Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem spotkali się z nauczycielami w budynku szkoły przy ul. Kasprusie 35 A w piątek 22 czerwca 2018r. W uroczystości wzięła udział Pani Władysława Skupień – Dyrektor Biura Cechu. Po odśpiewaniu hymnu państwowego, przemówieniu Dyrektor Szkoły – Pani Barbary Jachymiak oraz obejrzeniu programu artystycznego przygotowanego pod kierunkiem Pani Aleksandry Doleżuchowicz, nagrodzono uczniów za różnorodne osiągnięcia: wyniki w nauce, frekwencję, zachowanie, wyniki w konkursach i zawodach sportowych, reprezentowanie szkoły oraz zaangażowanie w działania o charakterze wolontariatu. Po zakończeniu wspólnej części uroczystości w Auli budynku ZCE, uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami do poszczególnych sal lekcyjnych.

• Default
  • Title
  • Date
  • Random