Święto 3 Maja

 

Delegacja uczniów szkoły z Panią Dyrektor Barbarą Jachymiak wspólnie z przedstawicielami Cechu wzięła udział w miejskich uroczystościach z okazji 227 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Początek uroczystości miał miejsce pod Drzewem Wolności. Po złożeniu wiązanek w tym symbolicznym miejscu kolumna pocztów sztandarowych i pozostałych uczestników przeszła do kościoła Najświętszej Rodziny by uczestniczyć w Mszy Świętej w intencji Ojczyzny. Po jej zakończeniu przeszliśmy na Skwer Rotmistrza Pileckiego pod Pomnik Grunwaldzki, gdzie odśpiewano hymn państwowy, złożono wiązanki kwiatów i wysłuchano wystąpień przedstawicieli władz miasta Zakopanego i Powiatu Tatrzańskiego.

 

GALERIA

 

 

Aktualności

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all

Please publish modules in offcanvas position.